Морозик Олексій Євгенович

Невролог
Доктор невролог, проводить консультативний прийом, ортопедичну корекцію хребта використовуючи метод «короткий важіль», спеціалізується на лікуванні хвороб нервової системи. До компетенції лікаря входять захворювання хребта, лицьові порушення (тики, тремор, мігрень), головні болі, судоми. Особливу увагу приділяє науковій діяльності, постійно вдосконалюючи свої знання і навички. Лікує такі захворювання як: міжхребцева грижа, міофасціальний больовий синдром, остеохондроз, радикуліт.

Роберт
Лікар дуже уважний. Вміє знайти словесний контакт з пацієнтом, все пояснив та розповів. В цілому, всім задоволені. Його рекомендації з приводу лікування мені допомогли. зараз відмічаю значне покращення свого самопочуття. Рекомендую!
Aleksandr
Дуже кваліфікований фахівець. Консультація пройшла на гідному рівні, я дуже вдячні фахівцю. В адресу лікаря хочеться сказати тільки найкращі слова та побажання. Дякую відповідальний підхід до мого здоров'я! Прийду на повторний прийом.
Карина
Олексій Євгенович мій лікар вже 3 роки. Маю хронічну проблему хребта, і лише завдяки його допомозі я досягла значного успіху в лікуванні. Недивлячись на хворобу, я спромоглась жити практично не обмежуючи себе в повсякденній активності. При будь-якому загостренні приходжу до нього на консультацію, після призначень стає значно краще. Лікар оптимістичний і надихає на віру в повне одужання. Дуже вам дякую

• 2011 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціальність — лікувальна справа.
  • 2020 р. — Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціалізація: неврологія.

Лікар — Невролог надає послуги

• консультативний прийом;
  • ортопедична корекція хребта методом «короткого важеля»;
  • паравертебральні, параартикулярні блокади;
  • зональні ін'єкції, карбоксітерапія;