Крупенькіна Світлана Михайлівна

Невролог, рефлексотерапевт, вертебролог
Лікар першої категорії
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням неврологічних захворювань. Приймає пацієнтів з радикулітом, головним болем, порушенням сну, вегето-судинною дистонією, хворобливими відчуттями в шиї і спині. Лікує наслідки травм і інсультів. Спеціалізується на акупунктурі.
Лікар працює в клініках:
Київ пр-т Маяковського, 18 А м.Чернігівська1 час 11 мин10м.Дарниця1 час 26 мин15

Ярослава
Сподобалося: професіоналізм і уважність лікаря. Прийшов до неї з однією проблемою, а виявили ще одну, яку потрібно вирішувати негайно, бо як виявилося вона була основною. Всім залишився задоволений. Спеціаліста рекомендую!
Запам'яталася уважність, професійний підхід, вивчення проблеми, бажання допомогти людині. Це найголовніші якості, які повинні бути присутніми у лікаря. Що на даний час у більшості наших лікарів відсутні. Фахівець кваліфікований.

• Київський медичний університет УАНМ.
  • Спеціалізація з неврології та рефлексотерапії на базі кафедри неврології Національної медичної академії післядипломної освіти П. Л. Шупика, вертебрологія.

• Психосоматичні розлади, діагностичні критерії та лікування тривожних розладів.