Савчин Дарина Богданівна

Невролог
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області неврологіі.Пріорітетние напрямки практичної діяльності: лікування та реабілітація пацієнтів, які перенесли порушення мозкового кровообігу, травми головного або спинного мозку, а також операції з видалення грижі міжхребцевого диска. Доктор проводить діагностику і комплексне лікування гострих і хронічних захворювань периферичної нервової системи (радикуліт, неврит, невралгія, полінейропатія), ранню діагностику та профілактику уражень нервової системи при соматичних захворюваннях: гіпертонічна хвороба, цукровий діабет та ін., А також лікування хронічних вертеброгенних больових синдромів .

ковальчук сергей васильеаичю
Спасибо вам Дарья Боганивна За ваш.труд і работу
04 квітня '17р.
Потребовалась консультация невролога. Попала на прием к Дарье Богдановне. Очень хороший врач. О моем недуге все рассказала. Назначила лечение. У нее есть ответ на все мои вопросы. Все терпеливо разъяснила. Мне стало намного лучше. Спасибо, доктор!
Сергій
Консультувався у лікаря Савчин з приводу постійних запаморочень, що останнім часом почали виникати майже кожен день. Лікарка на прийомі уважно мене вислухала, призначила лікування а також росписала рекомендації. Зараз я почуваюсь набагато краще. Щиро вдячний лікарю за надану допомогу.