Марусіченко Віктор Вікторович

Невролог
лікар першої категорії
Викликати додому
Лікар спеціалізується в області неврології. Веде консультативний прийом пацієнтів. Займається діагностикою та лікуванням захворювань нервової системи. Має методику проведення паравертебральних блокад. Лікар веде як дорослий прийом, так і консультує дітей віком від 6-ти років.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Ованеса Туманяна, 3 м.Лівобережна102м.Дарниця2610
Київ вул. Раїси Окіпної, 5 м.Лівобережна66м.Дарниця245

Денис
Марусиченко Виктор Викторович специалист в области неврологии. После падения возникли проблемы со спинным нервом. Виктор Викторович провел необходимое обследования и назначил качественные препараты и восстанавливающие процедуры. Очень доволен результатом работы. Спасибо.
София
Хочу сказать, что таких специалистов, как Виктор Викторович Марусиченко я еще не встречала. Мне было уделено максимум времени и внимая. Назначено действующие лечение и даны напутствующие рекомендации. Спасибо.
Роман Яніна
Чудовий лікар, дуже уважний, не нав'язував зайвого лікування, зробила мрт і отримала відповідь на всі питання і направлення до нейрохірурга. До цього лікаря лікувалася більше місяця, але проблема не була вирішена. Розумний лікар, виявив причину, дуже рада що потрапила до нього. Рекомендую.

• Вища, 2011, Донецький Національний медичний університет ім. М.Горького

• Клінічна ординатура, Сертифікат лікаря-фахівця «Дитячий невролог».

Лікар-невролог надає послуги

• Консультація\огляд, інтерпретація результатів досліджень, лікування в умовах стаціонару та амбулаторно, проведення блокад, фізіотерапевтичних маніпуляцій.

Лікар-невролог займається лікуванням захворювань

• Захворювання центральної та периферичної нервової системи, демієлінізуючі, судинні захворювання, вертеброгенна патологія
Додаткова інформація
  • Авторство численних статей у профільних медичних виданнях та співавторство у практичній та науковій літературі.