Самунжи Тетяна Анатоліївна

Отоларинголог
лікар першої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань вух, горла та носа. Виконує промивання носа та лакун піднебінних мигдалин. Лікує гострий та хронічний тонзиліт, гайморит, отит, фронтит та синусит. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, рентгенографію гортані, трахеї та носових пазух.

Уважний лікар. Сподобалося те, що збалансовано підібрала недороге лікування, яке ефективно допомогло. Дуже-дуже сподобалося те, як вислухала і провела консультацію. Подобається підхід до дитини. Обстеження проходить у грайливій формі. Рекомендую!
Аллочка
Найкращий ЛОР-лікар з усіх мені відомих! Два роки лікуємося з дитиною у неї. Результат завжди неперевершений, лікування ефективне, а поради дієві. Дитина також дуже любить Тетяну Анатолівну. Вона вміє знайти підхід до дітей. Рекомендую!

• 2009 р. — закінчила Одеський державний мед. університет за спеціальністю лікувальна справа.
  • 2009-2011 р. — проходила інтернатуру за отоларингології на базі 11 МКЛ.
  • 2011 р. — присвоєно звання лікаря — спеціаліста за спеціальністю отоларингологія.
  • 2019 р. — присвоєна перша категорія за спеціальністю отоларингологія.

• 2020 р. — Брала участь у EPOS — марафоні
  • 2020 р. — брала участь у EPOS конгресі.

• Член товариства отоларингологів одеської області.