Саморай Людмила Іванівна

Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог Саморай Людмила Іванівна займається лікуванням патологій шийки матки, ерозії шийки матки, менструальної дисфункції, запальних і незапальних захворювань, дисфункції яєчників. Також проводить видалення кондилом, папілом, генітальних бородавок. Надає послугу переривання вагітності на малих термінах. В роботі застосовує такі методи діагностики, як відеокольпоскопія, фолікулометрія.

Звернулась до ОН Клінік, а саме за допомогою до лікаря Саморай Людмили Іванівни, була рада звернутися саме до неї. Професіонал з великої літери. Чуйна до клієнтів які звертаються до неї за допомогою по її спеціальності. Ввічлива в спілкуванні. Буду звертатися до неї і надалі. Гарно дякую.
Замечательный человек и отличный специалист. Рекомендую!!!

• 2001 — закінчила Миколаївський медичний коледж.
  • 2009 - ВГУЗУ «Українська Медична стоматологічна академія», «Лікувальна справа».
  • 2012 - проходила інтернатуру за спеціалізацією «Акушерство і Гінекологія», Пологовий будинок №1.