Саєнко Ірина Олександрівна

Гінеколог
Лікар першої категорії
Лікар акушер-гінеколог, спеціалізується на амбулаторному прийомі пацієнтів, здійснює гінекологічний огляд. Займається лікуванням новоутворень, захворювань шийки матки, запальних процесів, гормональних порушень, ЗПСШ, веде спостереження під час вагітності. В роботі застосовує сучасні методи терапії. До Ірині Олександрівні звертаються при збоях менструального циклу, кровотечах, болях внизу живота, при безплідді. Володіє навичками інструментальної діагностики, проводить забір матеріалів для лабораторних аналізів.

Алина
очень грамотно было на приеме. понравилось что со страховой все вопросы решал врач.очень довольна- буду пользоваться центром и рекомендовать знакомым
Анастасия
Хорошее отношение, вежливые сотрудники, быстрое обслуживание и результаты анализов. Спасибо.
Марія
Минулого тижня вперше була у Вашому медичному центрі. Дуже сподобалось обслуговування починаючи з дзвінка в кол центр і закінчуючи косултаціями лікарів. Всі дуже вічливі і приємні. Задоволена візитом до медичного центру Інго.
Наталья Р.
Здравствуйте! После столкновения со страховой "ИНГО" не ожидала от центра ничего хорошего, если честно. Пошла на чек-ап исключительно из-за акции. Но ваши сотрудники смогли переломить заранее предвзятое отношение. Каюсь, я изначально собиралась придираться:) И не нашла, к чему! Администраторы, врачи, работа лаборатории, ее скорость - они у вас серьезно по ночам работают, чтобы я анализы быстро получила? - все на высоте. Ценовая политика вполне устраивает - понимаешь, за что платишь. (Оговорюсь, что была только в филиале на Ревуцкого, и отзыв касается именно его). Искренне, от всей души спасибо - за возвращение доверия к медицине в целом, за качественную работу ваших сотрудников, за помощь. Хорошего вам дня! И профессиональных удач даже с самыми сложными пациентами.
Аня
Добрий день. Я поставила Звичайний медичний центр, але насправді оцінка посередині між Несподівано чудово і Звичайний..
Н.
Юлія
Сподобався лікар-гінеколог Саєнко Ірина Олександрівна. Дуже чуйна та добра жінка!
Я уже почти отчаялась когда-либо стать матерью, но чудо произошло! Спасибо Вам!
Ирина Александровна - отличный специалист! Очень внимательно относится к пациенту, очень аккуратно лечит острые заболевания, назначает адекватное лечение, узкопрофильный специалист. Рекомендую!
ольга
Консультацией довольна.Рекомендую как очень внимательного доктора

• 2008 р — Донецький національний медичний університет ім. М. Горького;
  • 2011 р. — інтернатура в Донецькому Регіональному Центрі Захисту Материнства та Дитинства за спеціальністю акушерство та гінекологія.

• 2009 р. — Курс «Сучасні оперативні методи реконструкції тазового дна та лікування стресового нетримання сечі у жінок, алопластичними матеріалами»;
  • 2010 р. — участь у конференції «Актуальні питання діагностики та лікування безпліддя в сучасних умовах»;
  • 2012 р. — участь в конференції «Інноваційні технології в практиці лікаря-гінеколога»; «Нові аспекти діагностики та профілактики в онкогінекології»; курсу «Сучасні аспекти планування сім'ї»";
  • 2013 р. — участь у НПК — Міждисциплінарні аспекти ендокринної гінекології та репродуктивної медицини»; «Репродуктивні втрати при ранніх та пізніх строках вагітності. Предиктори передчасних пологів»; «Актуальні питання діагностики та лікування репродуктивних розладів»; «Інтеграція світового досвіду в галузі репродуктивного здоров'я: роль психосоматичної медицини»; «Актуальні питання збереження репродуктивного здоров'я дівчат-підлітків та молодих жінок»; «Гінекологічна ендокринологія: погляд у сьогодення і майбутнє»;
  • 2014 р. — тематичний цикл «Антенатальний захист плоду».

Лікар-гінеколог надає послуги

• УЗД органів малого тазу;
  • кольпоскопія;
  • планування вагітності;
  • індивідуальний підбір методів контрацепції.

Лікар-гінеколог займається лікуванням захворювань

• безпліддя;
  • невиношування вагітності;
  • синдром полікістозних яєчників;
  • порушення менструального циклу;
  • аномальні маткові кровотечі;
  • клімактеричні розлади;
  • захворювання шийки матки;
  • патологічні виділення і інфекції, що передаються статевим шляхом;
  • ендометріоз;
  • кісти яєчників;