Рожко Володимир Іванович

Анестезіолог, Лікар інтенсивної терапії
лікар вищої категорії
Лікар Рожко Володимир Іванович спеціалізується в області анестезіології, інтенсивної терапії, має вищу категорію, 13-річний досвід, є членом правління обласної асоціації анестезіологів. До компетенції доктора входить корекція стану здоров'я пацієнта перед хірургічним втручанням і в післяопераційному періоді. Він володіє навичками виконання блокади спинномозкових нервів, постановки портів для введення лікарських препаратів, проведення наркозу різного виду (провідникової, регіонарної, загальної анестезії зі збереженням спонтанного дихання або штучною вентиляцією легенів). У процесі наркозу він контролює роботу життєво важливих органів.

Рима
Владимир Иванович был приглашенным анестезиологом на операции. До начала операции он собрал полный анамнез, по всем заболеваниям, что дало ему возможность четко сделать свою работу. Операция прошла успешно, за что огромное спасибо команде докторов.
На каждой операции присутствует человек, который чаще всего находится за кадром, однако у него есть важная миссия. Владимир Иванович хороший анестезиолог, его присутствие на операции привносит долю спокойствия. Спасибо за Ваш труд!

• 1985 р. — Дніпропетровський медичний інститут.

• Член Європейської асоціації анестезіологів.