Пирля Валентина Павлівна

Ендокринолог
кандидат медичних наук
Лікар Пирля Валентина Павлівна працює в галузі ендокринології, кандидат медичних наук, має 54-річний стаж. До компетенції фахівця входить консультативних прийом як дорослих пацієнтів, так і дітей. Доктор надає послуги з діагностики та лікування захворювань органів ендокринної системи вродженого і набутого генезу. Пирля В.П. веде спостереження в післяопераційному періоді, коли хірургічне втручання проводилося на щитовидній залозі. Вона контролює гормональний рівень, динаміку змін в органі при ультразвуковій діагностиці, вчить пацієнтів самостійно підбирати дозу інсуліну в залежності від поживного раціону (з урахуванням хлібних одиниць).
Дніпро вул. Погребняка, 10 Б р.Соборний

людмила
Эндокринологу Пырле В.П. в Днепре нет равных!!!
Белоус Наталья
Я обратилась к Валентине Павловне по сарафанному радио . Нашла информацию в интернете. Записалась на прием. У меня очень много слов восхищения, признательности и благодарности к узкому специалисту в эндокринологии - Валентине Павловне. Профессионал , ответственный доктор советского времени. Я пришла с необходимыми анализами ( я медсестра). А дактор их отодвигает в сторону, опрашивает, осматривает, озвучивает вердикт... А только потом знакомится с моими анализами. И что самое для меня удивительно: диагноз без ознакомления с бумажками точен. Крепкого здоровья , жизненных сил и неиссякаемой любви к своей профессии и больным людям Вам Валентина Павловна!
Врач ещё старой закалки, относится к своей работе чесно и ответственно,страха не нагоняет, говорит то что есть реально
Пырля Валентина Павловна лучший специалист!
Эксперт своего дела!

• 1964 р. — Дніпропетровська медична академія, "Педіатрія";

• 1970 р. — Харківська медична академія післядипломної освіти, "Ендокринологія";
  • Науковий ступінь — Кандидат медичних наук.