Подопрелова Елена Константиновна

Акушер-гинеколог, Гинеколог, Диетолог, Эндокринолог, врач Antyage медицины
Врач высшей категории

Марта
Всім задоволена. Лікар мені сподобалася, хороша, надзвичайно уважна. Що можу сказати, надання медичної послуги знаходиться на найвищому рівні! Буде в подальшому звертатися лише до цього висококваліфікованого фахівця. Дякую вам за роботу!
Євгенія
Все було в порядку. Олена Костянтинівна - хороший лікар, ніяких проблем на прийомі не виникло, дала направлення на подальше обстеження. Лікар безперечно допомогла вирішити мою проблему. Обов'язково прийду ще раз на консультацію!

• 1973 — 1979 рр. Київський медичний інститут. Диплом з відмінністю за фахом лікарська справа
  • 1979 — 1981 рр. Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика
  • Клінічна ординатура за фахом акушерство і гінекологія
  • Додаткова Спеціалізація-Клінична дієтологія
  • 2013 р. — курси спеціалізації по дієтології.Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

• 2010 р. Курси " УЗД в акушерстві і гінекології" в ПАГ
  • 2012 р. ТУ " Репродуктивна ендокринологія"
  • З 2015 р. Аліментарна ліпосакція — метод ремоделювання фігури і лікування надмірної ваги, ожиріння (навчання в Італії у проф. Маріо Маркети)
  • З 2007 р. Метод ПсихоНейроІмунноїЕндокринної регуляції (навчання у проф.Алессандро Перро).
  • 2017 р. — Навчання по анті-віковій терапії у професора Клода Дале у Франції
  • Комплексні програми anty — age терапії (Член світової спільноти по анті-віковій терапії WOSIAM)
  • Постійний учасник семінарів, симпозіумів, циклів післядипломного навчання.

• Асоціація Акушерів-гінекологів України.
  • Асоціація Гінекологів-ендокринологів України.
  • Асоціація Дієтологів України.
  • Всесвітня асоціація WOSIAM Антивікової і Естетичної Медицини.
  • Всесвітня асоціація гомеопатів.