Павлов Геннадій Володимирович

Анестезіолог
Лікар вищої категорії
Доктор Павлов Геннадій Володимирович, спеціаліст вищої категорії. Спеціалізується на проведенні процедури анестезії. Консультує пацієнтів щодо оптимального виду анестезії, вивчає медичні показання і особливості кожного клієнта. Також проводить інструктаж про правильну підготовку, як до самої анестезії, так і до оперативного втручання.

Саша
Геннадий Владимирович это тот человек, который развеял мой страх перед общей анестезией. Сделал все четко, после операции я проснулся адекватным человеком. Никаких побочных реакций не было.
Виктор
Павлов Геннадий Владимирович был анестезиологом на операции у моего брата. Я сам по себе очень боюсь наркоза. Но увидев Геннадий Владимировича понял, поводов для переживаний нет. Делает все уверенно. Спасибо вам!

• 1994 р. — Луганський державний медичний університет;
  • 1997 р. — інтернатура в Луганському державному медичному університеті на базі ЛГМКЛ №9.