Павленко Таїсія Іванівна

Отоларинголог
Лікар вищої категорії
Лікар отоларинголог вищої кваліфікаційної категорії. В рамках амбулаторної терапії виконує широкий спектр діагностичних досліджень і лікувальних ЛОР-процедур (обколювання мигдалин, продування слухових труб, розтин абсцесів, видалення сірчаної пробки). Проводить пункцію верхньощелепної пазухи, редрессацію кісток спинки носа, видалення папілом і кісти, тампонаду носа, парацентез барабанної перетинки.

12 травня '17р.
К Таисии Ивановне я пришла с больным горлом, и севшим голосом. Я медийник, потому голос мне нужен для работы. Она смогла быстро вернуть мне голос, установив источник проблемы. Благодаря ей, я быстро вернулась на работу.
Алексей
11 травня '17р.
К Таисии Ивановне хожу на приемы в рамках плановой медкомиссии для работы. Мне очень нравится она, как специалист. Ее профессионализм не позволяет мне ставить под сомнения ее лечение и назначения.

• 1989 p. — Запорізький державний медичний університет, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 1990 р. — інтернатура за спеціальністю "Отоларингологія", Запорізький державний медичний університет;
  • 1998 p. — клінічна ординатура "Захворювання вуха, горла, носа", Запорізький державний медичний університет.

• 1991 p. — ТУ (тематичне удосконалення) "Актуальні питання з дитячої отоларингології", Запорізька медична академія післядипломної освіти (ЗМАПО);
  • 1995 р., 2003 рр. — ПАЦ (передатестаційний цикл) з отоларингології, ЗМАПО, м. Запоріжжя;
  • 2002 р. — ТУ "Патологія вуха: проблеми функціональної реабілітації", ЗМАПО, м. Запоріжжя;
  • 2011 p. — ТУ "Актуальні питання отоларингології і онкоотоларингологіі", Національна медична академія післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, м. Київ;
  • 2012 р. — ПАЦ по отоларингології, НМАПО ім. П.Л. Шупика, м. Київ