Онищук Оксана Дмитрівна

Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
Кандидат медичних наук
Кандидат медичних наук, Онищук Оксана Дмитрівна спеціалізується на допоміжних репродуктивних технологіях. Консультує в якості репродуктолога і гінеколога-ендокринолога. Займається діагностикою причин безпліддя, плануванням вагітності, лікуванням гормональних порушень і гінекологічних патологій. Надає послуги підготовки і здійснення екстракорпорального запліднення після невдалих попередніх спроб.

Наталия
29 травня '20р.
Благодарю вас за огромную проделанную работу и прекрасный результат! Вы сотворили чудо, чудо в квадрате)))
Богдана
Доктор спасла нашу семью. Теперь нас трое!!!
Надежда
Благодаря помощи Оксаны Дмитриевны переболела сложным заболеванием. Низкий поклон ей!

• 2004 р. - Буковинська державна медична академія, лікувальна справа;
  • 2006 р. - Буковинська державна медична академія, інтернатура;
  • 2008 р. - Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, клінординатуру.
  • Науковий ступінь - кандидат медичних наук

• Секретар Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ);
  • Член Української асоціації акушерів-гінекологів;
  • Член Німецької асоціації акушерів-гінекологів;
  • Член Німецької асоціації із захисту репродуктивних функцій у пацієнтів з онкологічними захворюваннями FertiPROTEKT.