Олійник Яна Геннадіївна

Офтальмолог
Лікар вищої категорії
Доктор Олійник Яна Генадиевна - офтальмолог. Лікар вищої категорії. Протягом 20 років надає кваліфіковану допомогу пацієнтам. Лікує більшість захворювань органів зору. Приймає дорослих і дітей віком від 2 років. Усуває патологічні відхилення в сітківці ока, бореться з віковими порушеннями. Проводить хірургічну корекцію зору.

Один из лучших высококвалифицированных врачей офтальмологов в Украине!
Надія
Яна Геннадиевна - офтольмолог с 20 летним стажем. Врачи в поликлиники долго не могли отличить вирусный коньюктивит от аллергического. Обратилась к Яне Геннадиевне которая очень быстро поставила точный диагноз и назначила личение. Зрение было спасено.
У меня был вирусный коньюктивит, который в другой клинике лечили около месаца, а ситуация только усугублялась. Доктор Олейник назначила пару препаратов и спустя пару дней я ощутила результат.
Надія
Яна Геннадіївна спостерігала мене після катаракти обох очей.Дуже вдячна лікарю за професіоналізм, за уважне, чуйне ставлення до пацієнтів. Лікар справді високої кваліфікації! Рекомендую і лікаря, і клініку Візіум!