Оболонська Станіслава Василівна

Гінеколог, УЗД-фахівець
лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії різних захворювань жіночої статевої системи. Виконує ультразвукове дослідження органів малого тазу, в тому числі для вагітних. Консультує з приводу контрацепції. Лікує дисплазію шийки матки, ендометріоз, кісти яєчників, клімакс і інші хвороби.

Зина
Чудовий лікар. Відповідає на всі питання, навіть найдивніші. Не призначає непотрібних ліків, і не посилає на непотрібні аналізи. Все по справі і по суті. Призначення ефективно допомогли. Рекомендую від щирого серця, цього фахівця.
Русалана
Лікар відмінний, дуже м'який, спокійний. Глибоко вникає в суть проблеми. Знайшла причини, які не знаходили інші. Консультація була дуже детальна. Призначення детально пояснила. Фахівця, дуже рекомендую. Однозначно прийду ще!

• 2010-2016 рр. — КМУ УАНМ, медичний факультет.
  • 2016-2019 рр. — НМАПО ім. П. Л. Шупика, кафедра акушерства, гінекології та репродуктології.

• 2019 р. — Спеціалізація з УЗД-Українська військово-медична академія.
  • 2019 р. — ТУ "Кольпоскопія та патологія шийки матки" НМАПО ім. П.Л. Шупика.
  • 2020 р. — ТУ з гістероскопії.
  • 2020 р. — УЗД інтенсив по гінекології.

Лікар-гінеколог, УЗД-фахівець надає послуги

• ведення вагінтності
  • ЗЗОМТ
  • підбір контрацепції
  • кольпоскопія
  • біопсія ендометрію/штйки матки
  • менеджмент менопаузи
  • радіохвильове лікування шийки матки
  • забір аналзів
  • індивідуальні схеми лікування.

Лікар-гінеколог, УЗД-фахівець займається лікуванням захворювань

• ІПСШ;