Неверовський Артем Валерійович

Терапевт, Гастроентеролог
Артем Валерійович спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту. Доктор лікує хронічні вірусні гепатити В і С, цирози печінки різного генезу, алкогольну та неалкогольний жирової хвороба печінки, функціональну диспепсію, хронічний холецистит і панкреатит, хвороба Крона, виразковий коліт, порушення мікрофлори кишечника і ін. Є автором багатьох наукових робіт в українських спеціалізованих і міжнародних журналах, індексованих в базі Scopus.

Костянтин
Неверовский Артем Валериевич замечательный врач. Он помог мне , когда у меня обострился гастрит. Как всегда безупречно провел обследование и назначил соответственное лечение. Очень ему благодарен за его работу и внимание ко мне и моей проблеме!
Ростислав
Артем Валерійович Неверовський -став першим лікарем, який запідозрив велику проблему з моїм здоров'ям . Виразкою шлунку я хворів уже давно ,і лише зараз, коли як то кажуть прихопило вирішив звернутися за допомогою.Після повного обстеження ,лікар виявив, що в мене рак шлунку, який виник на місці виразки. Тому переконую всих не затягувати з лікуванням і берегти своє здоров'я!

• 2017 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, "Лікувальна справа".

Лікар займається лікуванням захворювань

• хвороба Крона;