Назаренко Володимир Іванович

Терапевт
Лікар вищої категорії
Лікар Назаренко Володимир Іванович - терапевт загального профілю. Надає кваліфіковану допомогу в усунення захворювань, викликаних вірусними і інфекційними збудниками. Спеціалізується на патологіях загального профілю. Лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, дихальної системи. Володіє навичками голкотерапії і мануального впливу.

Назаренко Володимир Іванович неодноразово приходив мені на допомогу.Декілька разів навіть викликав його додому, коли був нездоровий та мав погане самопочуття.Я відношуся до тих людей які можкуть в літку захворіти на гостру распіраторну вірусну інфекцію просто поласувавши морозивом.Ще в дитинстві була частохворіючою дитиною, от і зараз не можу похвалитися своїм здоров’ям.Тому на прийомі у цього лікаря я частий гість.
Рустам
Лікар Назаренко Володимир Іванович високваліфікований спеціаліст в області внутішньої медицини.Одного разу йому довелося лікувати моє запалення легень після перенесеного грипу.Він навідмінно справився з моєю хвороюбою і допоміг мені швидко одужати і повернутися до роботи.