Мазурик Олена Миколаївна

Ендокринолог
Лікар Мазурик Олена Миколаївна спеціалізується в галузі ендокринології. Надає консультативну, діагностичну, терапевтичну допомогу пацієнтам з ендокринологічними хворобами. Доктор займається лікуванням цукрового діабету, гиноидного і метаболічного ожиріння, гіпертиреозу, гіпотиреозу, хвороби Аддісона, патологій гіпофіза, кретинізму. Спеціалізується на проведенні тесту на толерантність до глюкози, визначенні інсуліну в крові.

Валерия
За такими врачами как Мазурик будущее. Елена молодой и талантливый эндокринолог, умеет быть убедительной и настойчивой при выборе средств терапии. А главное очень успешные результаты лечения у нее для пациентов практически гарантированы.
Фарида
Доктор произвела на меня приятное впечатление. Сразу видно, что грамотная и разбирается в проблемах диабета.
Катерина
Консультировалась для подтверждения диагноза. Хороший специалист, не назначает лишних анализов.
Вероника
Леночка чудесный доктор! Я уже 8 лет с диабетом борюсь, наконец-то мне с врачом повезло, сразу почувствовала улучшение, все будет хорошо.
Валерий
Осмотрела, оценила результаты анализов, поставила диагноз, назначила лечение - все четко и быстро.
Гость
Очень хороший доказательный доктор,рекомендую.

• 2003 р. - Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, спеціальність "Лікувальна справа".

• 2012 р. - ПАЦ (передатестаційний цикл) зі спеціальності "Ендокринологія" та присвоєння першої лікарської категорії;
  • 2015 р. - ПАЦ зі спеціальності "Ендокринологія" та присвоєння вищої лікарської категорії;
  • 2015 р. - цикл "Гінекологічна ендокринологія";
  • 2015 р. -цикл "Артеріальна гіпертензія при різних ендокринологічних захворюваннях";
  • 2015 р. - цикл "Питання клінічної ендокринології".