Мазановіч Анастасія В'ячеславівна

Отоларинголог, Сурдолог, Фоніатр
Аспірант кафедри хірургії і проктології НУЗУ імені П.Л. Шупика
Консультація Вартість прийому по прайсу - 1080 грн, на період воєнного стану - 810 грн
Лікар отоларинголог, що дотримується сучасних рекомендацій в лікуванні пацієнтів. Велику увагу спеціаліст приділяє ефективним комунікаціям з пацієнтами, також дотримується в роботі принципу максимальної безпеки та ефективності схеми лікування. До цього фахівця можна звернутись з гострими та хронічними патологіями ЛОР-органів. Лікар допоможе не просто пролікувати симптоми , а приділить увагу вашому здоров’ю глобально, враховуючи супутні захворювання та особливості організма. Спеціаліст регулярно підвищує кваліфікацію на фахових наукових заходах, слідкує за сучасними тенденціями в медичній галузі.

Лікар працює в клініках:
Київ ул. Арсенальна, 9/11 м.Кловська166м.Печерська53м.Арсенальна2510
Київ вул. Василя Касіяна, 2/1 м.Іподром84

Юлия Пушкарь
Анастасия Вячеславовна вылечила быстро и качественно, а главное- профессионально. (Кстати после этого больше не было проблем со здоровьем ) Очень классная, дружелюбная и хорошая. С клиентами очень добры, аж настроение повышается))) В общем всем советую, если вы хотите вылечится и чувствовать себя прекрасно этот центр для вас! ❤️
Ирина Пр
Прежде всегда хочу выразить благодарность врачу Мазанович Анастасии Вячеславовне за предоставленную квалифицированную помощь. К ней я обратилась с зависимостью от сосудосуживающих капель . Врач помогла мне быстро устранить волнующую меня проблему теперь я дышу свободно :) Приятно поразило уровень технического оборудования клиники. Хочется отметить вежливость администратора и комфортную обстановку . Рекомендую данную клинику, в частности Мазанович Анастасию Вячеславовну. Желаю вам успехов и процветания.
Татьяна Самолюк
Вчера с ребёнком были на обследовании в Лор -Центр Беттертон. Хочу выразить слова благодарности медицинскому персоналу за профессионализм, чуткое и внимательное отношение к пациентам. Лор-врач Анастасия Вячеславовна очень внимательна и легко находит контакт с детьми. Рекомендую обращаться в данный Центр!
Юлія
Все влаштовує, лікар відразу ж зрозуміла в чому проблема, все розповіла, все пояснила, виписала лікування на перший час. Людина знає свою справу, та володіє новими методами у діагностиці та лікуванні. Прийомом задоволені. Рекомендую
Альона
Лікар уважна, чуйна, все розповіла, приділила достатньо часу, поставила діагноз і призначила лікування. Наступного дня стало набагато краще. А вже через 4 дні зникли усі симптоми хвороби. Дуже задоволена проведеною роботою! Дякую!
Василий
Отличный специалист! Очень внимательная, грамотная, вежливая! Сразу видно, что человек любит свое дело! До этого долго не мог вылечиться и думал, что всю жизнь буду мучаться. Анастасия Вячеславовна единственная смогла назначить нормальную диагностику а потом и лечение- все отлично! Спасибо за хорошее самочувствие! Вы - наш семейный лор)

• НМУ імені О.О. Богомольця (2010-2016) ЛНМУ імені Д.Галицького (2016-1018) НУОЗУ імені П.Л.Шупика (з 2021)
  • НМУ ім. О. О. Богомольця, лікувальний факультет №2 (2016)
  • Інтернатура зі спеціальності отоларингологія, ЛНМУ ім. Д. Галицького (2018)
  • Курс тематичного вдосконалення лікарів «Фоніатрії» ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. А.С. Коломійченка НАМН України», 2021 р.
  • Спеціалізація “Загальна хірургія”, НУОЗУ імені П.Л. Шупика , 2022 рік
  • Аспірантура, кафедра хірургії та проктології НУОЗУ імені П.Л. Шупика.

Куси підвищення кваліфікації

• 2017 — науково-практичний семінар "Поширені патології верхніх дихальних шляхів. Міждисциплінарний підхід. Інноваційні технології лікування"
  • 2016 — наукова конференція "Актуальні питання педіатрії"
  • 2017 — Міжнародна конференція молодих учених "Діагностика і лікування захворювань ЛОР-органів і краніофациальної ділянки"
  • 2017 — Щорічна конференція "Досягнення сучасної отоларингології"
  • 2019 — Медичний конгрес "Впровадження сучасних досягнень медицини в практику охорони здоров'я України"
  • Україно-польська конференція "ЕВРОЛОР-2017"
  • Україно-польська конференція "ЕВРОЛОР-2019"
  • Україно-польська конференція сателіта "ЕВРОЛОР-ОНКО 2019"
  • 2019 — Конференція "Сучасні досягнення науки в медичній практиці, Київ
  • 2019 — Організатор міської триденної конференції для школярів і студентів міста Київ "Перша медична допомога", Київський палац дітей і юнацтва
  • 2019 — Організатор семінару "День боротьби з Віл-інфекцією 2019", Київський палац дітей і юнацтва
  • 2019 — Учасник інтерактивного форуму "Укрмедінфо"
  • 2019 — Сертифікат дійсного члена Асоціації превентивної і антиейджинг терапії
  • Член жюрі міського конкурсу наукових робіт Малої академії наук, секція біології і медицини
  • 2020 — Нучно-практична конференція "Антибіотикорезистентність при лікуванні запальних захворювань ЛОР-органів як міждисциплінарна проблема", Школа доказової медицини
  • 2020 — Онлайн-вебинар "Юридичні виклики в роботі клінік і лікарів в умовах карантину"
  • 2020 — Друга міжнародна медична межсекторальная онлайн-конференція "Що робити з інфекцією COVID — 19? Від готовності до відповідей"
  • Організатор онлайн-конференції "День здоров'я 2020", Київський палац дітей і юнацтва
  • 2020 — Вебінар "Домедична допомога в умовах пандемії"
  • 2020 — Онлайн-марафон для лікарів "Протидія COVID — 19"
  • 2020 — Онлайн-конференція "Карантин. Наслідки для здоров'я"
  • 2020 — Науковий онлайн-семінар з радіології в отоларингології "РадіоЛОР"
  • 2020 — Онлайн-конференція "Онлайн супровід пацієнта з ГРВІ"
  • 2020 — Онлайн-тренінг "Мистецтво Лікування : післядипломний курс професійного вдосконалення", м. Львів
  • 2020 — Медичний онлайн-форум межсекторальної взаємодії лікарів "Інфекції в практичній діяльності лікарів первинної і вторинної ланки"
  • 2020 — Вебинар "Анафілактичний шок і медикаментозна алергія під час лікарського прийому"
  • 2020 — Науковий онлайн-семінар з радіології в отоларингології "РадіоЛОР"
  • 2020 — Організатор вебинара "День відмови від тютюну 2020", Київський палац дітей і юнацтва
  • 2020 — Вебінар "Як медичному викладачеві перейти в онлайн"
  • 2020 — Курс Школи здібних громад за підтримки ООН і ЄС "Практика пацієнта — центрованого підходу в медицині"
  • Конференція «Алергія & вірусні інфекції дихальних шляхів в умовах пандемії COVID-19», 2021 р.
  • Професійна школа «Актуальне сьогодення. Гострий вірусний риносинусит vs алергічний риніт», 2021 р.
  • Конференція «Гострі запальні захворювання ЛОР-органів як міждисциплінарна проблема», 2021 р.
  • Конференція «Обмін досвідом та сучасні рекомендації щодо лікування ЛОР-органів», 2021 р.
  • Польсько-українська конференція «Євролор 2020».
  • MedFocus «Діалог професіоналом. ЛОР – просто про складне», 2020 р.
  • Перший міжнародний медичний онлайн-форум міжсекторної взаємодії лікарів «Інфекції у практичній діяльності лікаря первинної та вторинної ланки».
  • Україно-Польський конгрес «Інноваційні технології в отоларингології з майстер-класом з тимпанопластики».

Лікар-отоларинголог надає послуги

• Клінічний огляд, призначення діагностичної процедури і складання схеми лікування
  • Розкриття, санація, дренування гнійників в ділянці ЛОР-органів
  • Видалення чужорідних тіл ЛОР-органів Промивання пробок з лакун мигдаликів;
  • Видалення сірчаних корків; Промивання слухових ходів;
  • Промивання приносових пазух (кукушка)
  • Забір матеріалу з ЛОР-органів для лабораторної діагностики
  • Вливання лікарських препаратів в гортань Ендоскопічний огляд ЛОР-органів
  • Консультація з приводу порушень слуху за результатами тимпанометрії, аудіометрії

Лікар-отоларинголог займається лікуванням захворювань

• Гострі та хронічні риносинусити (гайморит, фронтит, етмоїдит);
  • Гострі та хронічні риніти (алергічний, вазомоторний, атрофічний);
  • Фарингіти, ларингіти та ларинготрахеїти; Зовнішні, середні та внутрішні отити катарального, ексудативного та гнійного типу;
  • Гострий та хронічний тонзиліт; Сальпінгоотити та дисфункції слухової труби; Грибкові інфекції ЛОР-органів;
  • Гострі порушення слуху; Фурункули ЛОР-органів; Сторонні тіла у ЛОР-органах.