Марченко Ольга Василівна

Акушер-гінеколог
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань. Виконує кольпоскопію. Проводить установку і видалення внутрішньоматкової спіралі. Для уточнення діагнозу призначає аналізи на наявність інфекційних захворювань. Лікує різні патології шийки матки, ендометріоз, ендометрит, кісти яєчників і клімакс.

Инна Р.
Лікар був уважний, ввічливий. Лікар добре виконує свою роботу, дала хороші поради та вміє знайти грамотний підхід до пацієнта. Консультація пройшла на найвищому рівні. Огляд був детальний, та дуже акуратний. Мені все сподобалося!
Павло
Лікар сподобався тим, що дуже зрозуміло мені все розповіла і пояснила яка у мене проблема. Була у лікаря перший раз, і з першого разу мені все сподобалося. Цього фахівця мені рекомендували пацієнти, які вже були у лікаря. Я всім задоволена.
Алла
12 квітня '21р.
Очень вежливая, внимательная, приятная врач. Была на УЗИ-диагностике. Отличный специалист!!!

• 1992 р. — Дніпропетровський "Орден Червоного Прапора"-Медичний інститут.

• Навчальні курси на базі ім. Шупика, проф. Татарчук Т. Ф.