Марченко Ольга Петрівна

Гінеколог
лікар вищої категорії
Лікар акушер-гінеколог найвищої категорії. Здійснює терапію гормональних порушень, запалень жіночих статевих органів різної етіології, доброякісних процесів, ендометріозу, захворювань шийки матки (лазерне лікування), вірус папіломи людини, дисфункції яєчників тощо.

Арина
06 квітня '17р.
После родов думала, что буду кормить ребенка грудью. Но у мужа были проблемы на работе, потому пришлось раньше выйти на работу. Из-за этого я столкнулась с проблемой лактостаза. Но благодаря Ольге Петровне удалось быстро от нее избавиться. Спасибо.

• 1986-1992 рр. — Київський медичний університет (з відзнакою) Спеціальність: лікувальна справа.
  • 1992-1995 рр. — Київський медичний університет Інтернатура з акушерства та гінекології.

• 2001 р. — ПАЦ, отримання першої лікарської категорії НМАПО ім. Шупика П.Л.
  • 2004 р. — ПАЦ, підтвердження першої лікарської категорії НМАПО ім. Шупика П.Л.
  • 2008 р. — Стажування з акушерства та гінекології НМАПО ім. Шупика П.Л.
  • 2010 р. — Київська військово-медична академія здобуття вищої лікарської категорії.
  • 2013 р. — Тематичне удосконалення з ендокринології НМАПО ім. Шупика П.Л.
  • 2013 р. — Спеціалізація з гінекологічної ендокринології.
  • 2015 р. — ПАЦ з акушерства та гінекології Підтвердження вищої категорії НМАПО ім. Шупика П.Л.
  • 2017 р. — Спеціалізація з УЗ-діагностики.
  • 2017 р. — Спеціалізація з УЗ-діагностики НМАПО ім. Шупика П.Л.

Лікар-гінеколог надає послуги

• лазерне лікування шийки матки;
  • лазерна гінекологія;
  • лікування вірусу папіломи людини;
  • лікування молочниці;
  • вакцинація від вірусу папіломи людини;
  • видалення кондилом;
  • видалення поліпів;
  • лікування аднекситу;
  • лікування кісти яєчника;
  • лікування дисфункції яєчників.