Луцик Аліна Михайлівна

Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар спеціалізується у питаннях планування та ведення вагітності. Веде прийом вагітних жінок, приймає пологи, усуває ускладнення пологового процесу. Займається лікуванням захворювань статевої системи. Усуває кандидоз, ерозію, вагініт, бактеріальний вагіноз.

Поліна
Лікар дуже приємна, розумна. Уважно вислухала всі мої проблеми і відповіла на питання. Швидко прийняла, без ніяких проблем. Я залишилася дуже задоволена консультацією та кваліфікацією лікаря! Неодмінно прийду на повторний прийом!
Це дуже уважний лікар. Дуже грамотна, відноситься позитивно і уважно до всіх пацієнтів, які до неї звертаються. Приділяє максимальну кількість часу, все пояснює, розповідає, призначає хороше лікування. Все просто чудово! Рекомендую!

• 2016 року закінчила Вінницький національний медичний університет ім. Н. І. Пирогова. Після проходження інтернатури здобула диплом лікаря за спеціальністю «Акушер-гінеколог».
  • Лікар постійно вдосконалює власні навички, регулярно проходить навчання щодо підвищення рівня кваліфікації.
  • У 2021 році отримала сертифікат лікаря зі спеціалізації "Ультразвукова діагностика".

Лікар-гінеколог надає послуги

• ведення вагітності, пологів та післяпологового періоду;
  • постановка ВМС;
  • лікування та діагностика інфекцій, що передаються статевим шляхом;
  • лікування загрози переривання вагітності;
  • медикаментозне переривання вагітності;
  • діагностика та лікування порушень менструального циклу, менопаузального періоду;
  • прегравідарна підготовка (підготовка до вагітності);
  • УЗД органів малого тазу трансабдомінальний;
  • УЗД органів малого тазу трансвагінальний.