Логінський Романа Ігорівна

Отоларинголог
Доктор займається виявленням і терапією ЛОР-патологій у дорослих і дітей (з 1 року). Виконує розтин абсцесів, пневмомассаж барабанних перетинок, пункцію верхньощелепних носових пазух. Проводить катетеризацию слухових труб.

Валерия
Большое спасибо доктору Логиновской! Помогла нашему малышу, когда болели ушки. Осмотр ведет очень хорошо, к деткам относится бережно, с улыбкой. Все назначения выполнили и теперь здоровы.
Хочу выразить свою благодарность Логинской Романе за профессиональный подход , тактичность и положительный настрой.Очень рада своей встрече с Лор доктором!

• 2010-2016 рр. — Донецький національний медичний університет.

• 2016-2018 рр. — Інтернатура з отоларингології Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького;
  • 2016-2018 рр. — Активний учасник засідань Львівського відділення Українського медичного товариства лікарів-оториноларологів;
  • Доповіді та публікації «Актуальні питання рінології», «Сучасні підходи та методи лікування аденоїдних вегетацій та хронічного тонзиліту», «Методи та переваги промивання лакун мигдаликів», «Лікування та профілактика аденоїдних вегетацій»;
  • 2016-2018 рp. — Навчання в Празі Karlova Univerzita та отримання нострифікації диплому лікаря;
  • 2017-2018 рр. — Стажування в Fakultni nemocnice v Motole в Празі;
  • 2018 р. — Участь в рамках Львівського медичного форума «Сучасна онкологія в епоху скринінгових програм»;
  • 2018 р. —Участь у міжнародному семінарі з мікрохірургії вуха «Прогрес в отіатрії».

• Асоціація отоларигонологів України.