Лазюк Надія Миколаївна

Акушер-гінеколог
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на складанні індивідуальної схеми корекції безпліддя. Надає кваліфіковану підтримку в питаннях зачаття і подальшого ведення вагітності. Спеціалізується на повній підготовці організму до пологів. Веде прийом вагітних, оцінює їх загальний стан. Лікує супутні запальні та інфекційні захворювання, зокрема, кандидоз, вагініт.

Олена
Перестала шукати інших фахівців після того як потрапила на прийом до Надії Миколаївни 5 років тому. Вона дуже уважна до деталей, завжди готова дати пояснення на всі питання, що мене хвилюють. Рекомендую її як грамотного фахівця й уважного лікаря!

• 1999 р. – закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та отримала кваліфікацію лікаря.
  • З 01.09.1999 по 01.02.2001 — навчання в інтернатурі на базі КМАПО ім. П. Л. Шупика за спеціальністю «Акушерство та гінекологія».

• 2005 р. — ТУ «Кольпоскопія та запальні захворювання в гінекології» на базі КМАПО ім. П. Л. Шупика.
  • 2010 р. — ТУ «Робота жіночих консультацій, дитячих поліклінік в охороні репродуктивного здоров'я населення» на базі КМАПО ім. Шупика.
  • 2013 . — ТУ "Ендокринологія в акушерстві та гінекології" на базі КМАПО ім. П. Л. Шупика.
  • 2013 р. — ТУ «Спадкова патологія» на базі КМАПО ім. П. Л. Шупика.
  • 2014 р. — ТУ «Питання профілактичної перинатології та планування сім'ї» на базі КМАПО ім. П. Л. Шупика.
  • 2015 р. — ТУ «Основи репродуктології» на базі КМАПО ім. П. Л. Шупика.
  • 2018 р. — ТУ "Комплексна оцінка стану плоду" на базі КМАПО ім. П. Л. Шупика.
  • 2018 р. — ТУ "Актуальні питання психології, медичної етики і деонтології в організації надання медичної допомоги" на базі НМУ ім. О. О. Богомольця.