Кузьміна Оксана Миколаївна

Акушер-гінеколог
головний лікар
лікар першої категорії
Лікар акушер-гінеколог займається діагностикою та лікуванням запальних захворювань жіночих статевих органів, патологій шийки матки, ЗПСШ, кістозних змін яєчників. Спеціаліст проводить корекцію порушень, пов'язаних з періодом клімактерія. Проводить видалення папілом і кондилом, корекцію порушень, пов'язаних з опущеними статевих органів. Надає послугу ведення вагітності.

Олена
Кузьміна Оксана Миколаївна дійсно гарний лікар, яка допомогла позбутися інтимної проблеми. У мене ще в інститутські роки виявили ерозію шийки матки, зверталася до лікарів, але були постійні рецедиви. Якось на прийом потрапила до Оксани Миколаївни, не була впевнена в її компетенції, але даремно. Лікування було швидким і ефективним. Вже 10 років мене ця проблема не турбує. Ось що значить спеціаліст на своєму місці, дякую за чудову роботу!
Яна
У мене були проблеми з порушення менструального циклу, то в місяць два рази, то жодного. З чоловіком ніяк не могли завагітніти із-за цього. Порекомендували звернутися до лікаря-гінеколога Кузьміної Оксани Миколаївни. Мені провели повне клініко-лабораторне дослідження, знайшли причину порушення циклу, назначили лікування і вже через рік у нас народився чудовий синочок. А ми даремно не вірили в чудо та лікарям. Низький Вам уклін Оксано Миколаївно!

• 2002 р. — Дніпропетровська державна медична академія;
  • 2015 р. — Національна медична академія післядипломного утворення імені П. Л.Шупика МОЗ України, спеціалізація "Організація і управління охорони здоров'я", м. Київ.
  • 2016 р. — Ультразвукова діагностика, Запорізька медична академія післядипломної освіти.