Кубанова Ірина Енверівна

Отоларинголог, дитячий отоларинголог
Лікар другої категорії
Лікар займається виявленням та лікуванням хронічних риносинуситов, аденоидитов, зовнішніх отитів, запальних патологій глотки і гортані, дисфункцій слухової труби. Виконує розтин абсцесів, фурункулів, промивання носа, видалення сірчаних пробок. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Бут Анна
Дуже задоволені прийомом, лікар ретельно нас оглянула. Приємна, уважна, все показала, розповіла, відповіла на всі питання, які нас цікавили. Призначені препарати допомогли уже на наступний день. Візитом до лікаря повністю задоволені!
Анастасия
Відмінний лікар, професіонал своєї справи, все доступно пояснила, простою мовою. А що найголовніше - лікування виявилося дієвим, та швидко допомогло дитині. Зараз наше немовля почуває себе значно краще. Дякую за піклування про дитину.

• 2010 р. — Дніпропетровська державна медична академія, спеціальність: лікувальна справа.
  • 2012 р. — Донецький національний медичний університет, спеціальність: отоларингологія.
  • 2018 р. — Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність: дитяча отоларингологія.

• 2016 р. — ТУ "Актуальні питання отоларингології та онкоотоларингології", Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.
  • 2016 р. — Передатестаційний цикл з отоларингології, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.