Кригіна Ольга Федорівна

Ендокринолог
Доктор ендокринолог, спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань ендокринної системи. Надає допомогу пацієнтам з надмірною вагою, ожирінням, метаболічним синдромом, м'язовою слабкістю, остеопорозом, порушеннями в статевої функції і патологіями статевого розвитку. Проводить терапію вікового андрогенногой дефіциту у чоловіків і синдрому гіперандрогенії у жінок. Кригіна Ольга Федорівна фахівець в лікуванні гіперпролактинемії, цукрового і нецукрового діабету, хвороб надниркових залоз.

Вера
Крыгина Ольга Федоровна, помогла мне в разработке индивидуальной программы по коррекции веса. В первую очередь, я довольна своим подтянутым животиком. По правде сказать, Ольга Федоровна творит чудеса. Я очень довольна своим результатом. Старайтесь и все, будет хорошо.
Валентин
Я на себе почувствовал как, это плохо когда мужчина теряет свою мужскую силу. Переборол себя и обратился за помощью к опытному в этой сферу врачу Крыгиной Ольге Федоровне. Проконсультировала и назначила лечение. Спасибо, за помощь, и за конфиденциальность.