Кравцова Анна Костянтинівна

Педіатр, Імунолог
Лікар першої категорії
Лікар педіатр 1-ї категорії, дитячий імунолог, займається веденням дітей грудного віку і старше, наглядом за дітьми з хронічними захворюваннями, часто хворіють дітьми з ослабленим імунітетом. доктор Кравцова А.К. є постійним учасником щорічного конгресу педіатрів в Україні.
Консультація

Лариса
Моя доченька очень часто болела. Нужна была помощь грамотного педиатра. Обратилась к Кравцовой Анне Константиновне. О таком внимательном и заботливом докторе можно было только мечтать. Постепенно здоровье дочурки окрепло. В этом вижу огромную заслугу Анны Константиновны.
Александра
Консультировались у врача для повышения иммунитета ребенку. Помощь огромная для нас! Спасибо
Квалифицированный специалист, знающий свое дело. Спасибо за необходимую помощь.
Анастасия
Неоднократно обращались к Анне Константиновне и всегда получали действительно квалифицированную помощь. Спасибо за Ваш труд!

• Учасник І щорічного гастроентерологічного тижня;
  • Щорічна Київська конференція "Актуальні питання алергології для практикуючих лікарів";
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю "Проблемні питання метаболічних порушень обміну речовин у дітей та підлітків";
  • Доповідач сателітного симпозіуму "Сучасні аспекти застосування пробіотиків в педіатрії";
  • Учасник V наукового симпозіуму з міжнародною участю "Діагностика та лікування первинних імунодефіцитів у дітей";
  • Постійний учасник щорічного конгресу педіатрів України.