Коваленко Микола Миколайович

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
главный врач
Лікар вищої категорії
Лікар гінеколог, діагност вищої кваліфікаційної категорії, головний лікар, спеціалізується (в гінекології) на діагностиці та лікуванні ендокринних, запальних передракових і інфекційних станів. Займається терапією хвороб молочних залоз, шийки матки, безпліддя, обмінних порушень при гормональному дисбалансі. Коваленко Микола Миколайович фахівець з установки внутрішньоматкової спіралі, проведення кольпоскопії і аборту. Надає послуги ультразвукової діагностики нирок, органів малого таза, молочних залоз, щитовидної залози. Проводить цитологію, радіохвильової і лазерну коагуляцію ерозії шийки матки.

Лена
Обращалась к Николаю Николаевичу с целью прерывания беременности. На раннем сроке он предложил медикаментозный аборт. Все прошло без осложнений. Рекомендую этого специалиста.
Люда
Во время беременности я решила не рисковать, а делать УЗИ в Коваленко Николая. Этот доктор меня никогда не подводил. Он всегда все качественно, быстро, да и отношение к клиентам замечательное.
Николай Николаевич Коваленко врач от бога, как и его отец. Дай бог Вам здоровья и процветания! Спасли меня и мою дочь.

• 2004 р. — Луганський державний медичний університет;
  • 2007 р. — ХMAПO, спеціальність УЗД.

• 2009 р. — передатестаційний цикл з акушерства та гінекології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика;
  • 2009 р. — тематичне вдосконалення, ХMAПO — Актуальні питання УЗД в перинатології, генетиці та гінекології;
  • 2010 р. — тематичне вдосконалення, ХMAПO — Доплерографія в акушерстві та гінекології;
  • 2011 р. — тематичне вдосконалення, ХMAПO — Актуальні питання УЗД в перинатології, генетиці та гінекології;
  • 2011 рік — передатестаційний цикл з УЗД, ХMAПO;
  • 2011 р. — передатестаційний цикл з акушерства та гінекології, ЛГМУ;
  • 2014 р. — передатестаційний цикл по ультразвуковій діагностиці ДонНМУ;
  • 2014 р. — передатестаційний цикл з акушерства та гінекології ДонНМУ;
  • 2015 р. — Тематичне вдосконалення, ХMAПO «Актуальні питання амбулаторної гінекології»;
  • 2015 р. — спеціалізація з організації та управління охороною здоров'я, НМАПО ім. П. Л. Шупика;
  • 2016 р.- тематичне вдосконалення НМАПО ім. Шупика "Лапароскопія в гінекології".
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Гинеколог-эндокринолог, Маммолог, УЗИ-диагност