Котов Володимир Анатолійович

Онкоуролог, уролог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Доктор спеціалізується в області онкоурології і урології. Виконує операції з видалення каменів із сечоводу і сечового міхура. Лікує сечокам'яну хворобу і інші урологічні патології. Проводить біопсію простати і дренування сечового міхура. Автор і співавтор 36 наукових робіт, брав участь в міжнародних клінічних дослідженнях. Стажувався в Чехії, Польщі, Німеччини та Італії.

Роман
Мне срочно понадобился врач, прихватило на работе. И я обратился в ближайшую клинику с хорошей репутацией. Мне помог Владимир Анатольевич, за что я ему безмерно благодарен. Такого квалифицированного врача еще поискать. Он столько знает и понятно все мне объяснил, назначил анализы. Не запускайте свое здоровье, обращайтесь к врачам вовремя.

• 1992 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.

• 1995 р. — Київська медична академія післядипломної освіти, інтернатура;
  • 1999 р. — Науково-дослідний інститут урології АМН України, аспірантура;
  • 2007 р. — спеціалізація з променевої діагностики за спеціальністю «Ультразвукова діагностика»;
  • 2008 р. — відділення пластичної урології НДІ АМН України.

• Член Європейської асоціації урологів;
  • Член спілки онкоурологів України.