Корсунова Таміла Іванівна

Педіатр
Лікар вищої категорії
Лікар педіатр. Надає послуги з діагностики та лікування захворювань органів дихання, травлення, алергічних хвороб, дитячих інфекційних хвороб та ін. Закінчила Донецький національний медичний університет ім. М. Горького.

Иван
Мой ребенок стал кашлять и задыхаться. Мы незамедлительно обратились к Тамиле Ивановне. Очень внимательный врач. Ребенок быстро пошел на поправку. Спасибо.
Наш любимый врач, с рождения наблюдаю у нее и дочь и сына. За 5 лет ни одного негативного опыта с Тамилой Ивановной. Очень добрая, вежливая, спокойная, внимательная. Никаких километровых назначений, при необходимости всегда консультирует по телефону. Очень рекомендую!

• 1991 р. — Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, ;
  • Інтернатура за спеціальністю «Педіатрія».

• 1996 р. — «Захворювання органів дихання у дітей»;
  • 2009 р. — курси «Актуальні питання дитячої та підліткової дерматовенерології»;
  • 2011 р. — курси «Школа дитячого алерголога-імунолога»;
  • 2012 р. — курси «Особливості фізіології та патології підліткового віку. Клініки дружні до молоді»;
  • 2012 р. — школа «Пульмонологія дитячого віку»;
  • 2013 р. — спеціалізація з сімейної медицини;
  • 2013 р. — школа «Дієтологія дитячого віку».

• Спілка педіатрів України;
  • Спілка педіатрів Росії.