Корнійчук Володимир Петрович

Ендокринолог
Лікар діагностує і лікує захворювання з боку ендокринної системи. Спеціалізується на терапії вроджених і набутих патологій. Займається лікуванням цукрового діабету, гіпертиреозу, токсичного зобу. Коригує харчування для усунення ожиріння, призначає гормональну терапію.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Оболонська Набережна 1, корпус 2 м.Оболонь367м.Почайна3511

Сергей
Искренне выражаю благодарность Корнийчуку Владимиру. В ходе диагностических процедур была обнаруженная надпочечниковая недостаточность. Прохожу лечение. На данный момент чувствую себя намного лучше, тошнота, рвота и понос прошел, вес уже так стремительно не теряю. Владимир Петрович врач от Бога, таких еще нужно поискать.
Екатерина
Хочу выразить благодарность доктору эндокринологу Корнийчуку В.П. за всегда полные и развёрнутые консультации. Всё разложить по полочкам и ответит на все вопросы. Он действительно специалист своего дела! Рекомендую!

• 2009 р. — НМУ ім. О.О. Богомольця (м. Київ). 2 медичний, лікувальна справа.
  • 2011 р. — НМУ ім. О.О. Богомольця (м. Київ). Клінічна ординатура, ендокринологія.
  • 2012 р. — НМАПО ім. П.Л. Шупика (м. Київ). Спеціалізація: ендокринологія.

• 2015 р. — Куратор практики. Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. Стажування студентів V курсу.