Клігуненко Олена Миколаївна

Анестезіолог
лікар вищої категорії
доктор медичних наук
професор, зав. кафедрою анестезіології, інтенсивної терапії
Лікар виконує оцінку стану здоров'я пацієнта, підбирає вид знеболювання з урахуванням специфіки хірургічного впливу, а також індивідуальних особливостей організму. Забезпечує безпеку пацієнта під час операції. Спеціалізується на проведенні анестезії медпрепаратами останнього покоління.

Злата
Я в захваті. Прекрасний висококваліфікований лікар. Провела дуже детальний неспішний огляд, проконсультувала всеосяжно, надала найнеобхідніші поради. Анестезія пройшла добре, відійшов від неї легко. Почуває себе добре. Дякую!
Дуже хороший, та відповідальний лікар-анестезіолог. Консультувала мене перед оперативним втручання, все докладно і не спішно пояснила. Запевнила в позитивному результаті. Операція пройшла добре. Анестезія ефективна. Дякую!

• 1971 р. — Закінчила Дніпропетровський медичний інститут.

• 2001 р. — пройшла стажування в Німеччині, м. Бонн.
  • Неодноразовий учасник роботи Європейських та Міжнародних конгресів.

• Лауреат державної премії України в галузі науки і техніки.
  • Заступник Голови правління асоціації анестезіологів Дніпропетровської області.
  • Член правління асоціації анестезіологів України.
  • Головний анестезіолог Головного уп