Кармазіна Анастасія Олександрівна

Акушер-гінеколог
Лікар займається виявленням та терапією широкого спектру гінекологічних захворювань. Здійснює ведення вагітності. Виконує кольпоскопію, установку та видалення внутрішньоматкової спіралі. Проводить радіохвильове лікування патології шийки матки. Також лікує запальні захворювання придатків і матки, клімактеричні ускладнення.

Немає відгуків

• 2008-2014гг - Державна установа «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров'я України», лікувальна справа

• 2018 - Державна установа «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров'я України" факультет післядипломної освіти "Акушерства, гінекології та перинатології"
  • 2020 року - Проходження елективного курсу "Патологія шийки матки"
  • ДУ "Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров'я Укрїни"
  • ТУ "Вагітність і пологи високого ризику"
  • ДУ "Дніпропетровська медична академія" Кафедра акушерства, гінекології та перинатології ФПО

Лікар надає послуги

• Огляд піхви і шийки матки в дзеркалах і бімануального, взяття мазків на флору, цитологію на атипові клітини, ІПСШ,
  • кольпоскопія,
  • Взяття біопсії шийки матки радіохвильової петлею і аспіраційно,
  • Введення внутрішньоматкових ВМС,
  • радіохвильове лікування патологій шийки матки
  • Консультування з прегравідарної підготовки, контрацепції
  • ведення вагітності

Лікар займається лікуванням захворювань

• Запальні захворювання придатків і матки,
  • патології шийки матки, захворювання, викликані інфекціями передаються статевим шляхом,
  • лейоміома матки,
  • порушення менструального циклу і репродуктивної функції;
  • клімактеричні ускладнення