Білоус Олена Леонідівна

Гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар-гінеколог, УЗД-спеціаліст займається лікуванням запальних захворювань, патологій шийки матки, порушень менструального циклу, гіперпластичних процесів ендометрію, бактеріального вагінозу, інфекцій, які передаються статевим шляхом та ін. Також проводить малі гінекологічні операції (діагностичне вишкрібання порожнини матки, гістерорезектоскопію шийки матки, аспіраційну біопсію ендометрію).

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Н. Василенко, 7 м. Берестейська175м. Нивки276м.Шулявська318

Немає відгуків

• Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я Горбачевського за спеціальністю «лікувальна справа», 2017 р.
  • Інститут післядипломної освіти НМУ ім. А.А. Богомольця за спеціальністю «акушерство та гінекологія», 2020 р.
  • Інститут післядипломної освіти ВНМУ ім. М.І Пирогова спеціальності «ультразвукова діагностика», 2021 р.

• Зустрічі професіоналів: «Інфекції в акушерстві та гінекології», 2019 р.
  • Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Доказові аспекти сучасного акушерства та гінекології» 2019 р.
  • Вебінар «В епіцентрі подій: метаболічні наслідки COVID-19 та здоров'я жінки», 2020 р.
  • Вебінар «Гіперандрогенні порушення у жінок», 2020р.
  • Науково-практична конференція «Імплемінтація міжнародних стандартів у гінекології та онкогінекології», 2020 р.
  • Професійна школа «Жіноче здоров'я від А до Я», 2020
  • Науково – практична конференція «Акушерство, гінекологія, репрудуктологія: від науки до клінічної практики»
  • Вебінар «Патологія шийки матки в 10 кейсах», 2021р.
  • Вебінар «Актуальні питання збереження соматичного та репродуктивного здоров'я жінок», 2021 р.
  • Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання сучасного акушерства та гінекології», 2021р.

Лікар-гінеколог, УЗД-спеціаліст надає послуги

• Кольпоскопія;
  • УЗД у гінекології та на ранніх термінах вагітності,
  • УЗД молочних залоз,
  • Введення та видалення внутрішньоматкової спіралі;
  • Проведення малих гінекологічних операцій (діагностичне вишкрібання порожнини матки, гістерорезектоскопія, біопсія шийки матки, аспіраційна біопсія ендометрію).
  • Переривання небажаної вагітності медикаментозним та хірургічним шляхом.

Лікар-гінеколог, УЗД-фахівець займається лікуванням захворювань

• запальні захворювання у гінекології,
  • ендокринної патології у гінекології,
  • патології шийки матки, порушень менструального циклу,
  • порушень клімактеричного періоду;
  • доброякісних пухлин матки та придатків,
  • гіперпластичних процесів ендометрію;
  • підготовка до вагітності, ведення вагітності
  • лікування бактеріального вагінозу
  • лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом
  • запальні захворювання органів малого тазу
  • патологія шийки матки
  • мастодинії, мастопатії