Кара-Казарян Арміне Арменаківна

Хірург, пластичний хірург
лікар першої категорії
Пластичний хірург виконує повний спектр медичних процедур по естетичної корекції обличчя і тіла. Надає послуги пластики живота, вушних раковин, повік і носа. Проводить ліпосакцію різних частин тіла. Також займається виконанням підтяжки. Веде консультативний прийом, спостереження за пацієнтом після операції.

Спасибо Вам большое за успешно проведенную операцию! Хотя прошло только 3 дня с момента проведения самой операции ,но я уже могу сказать что в принципе это то что я себе представляла ! Вы обладаете в полной мере навыками врача: надежность, внимательность, открытость, профессионализм! Мне было очень приятно с Вами познакомиться и я желаю Вам в дальнейшем успеха в Вашей работе !
Екатерина
18 квітня '18р.
Очень рекомендую.Прекрасный врач !делала грудь!очень довольна и операцией и квалификацией доктора,а также последующим моим наблюдением и выздоровлением!всем рекомендую!
НАТАЛЬЯ
Вы вернули мне идеальную фигуру.Я очень Вам благодарна.Придерживаюсь всех данных Вами рекомендаций и нахожусь в хорошей форме.Еще раз огромное спасибо.
Большое спасибо доктору Кара-Казарян за профессионализм за решение моей проблемы, результатом очень довольна.
Владимир
Выражаю огромную благодарность доктору Кара-Казарян! Всегда профессионально и внимательно подходит к решению проблемы. А ее уверенность и человеческое отношение вселяет полное доверие пациента к своему доктору. Спасибо Вам большое!!!
Маргарита
Хочу выразить огромную благодарность пластическому хирургу :Кара-Казарян Армине Арменаковне .делала у неё верхнюю и нижнюю блефаропластику .Результатом очень довольна ,всем рекомендую доктора .
Саша
Доктор очень грамотный ,мастер своего дела .Обращался к ней ,делал блефаропластику ,результатом очень довольный .Больше нет нависающих складок на верхних веках и нет мешочков под глазами .Спасибо большое Вам
Андрей
Был на приёме у доктора.Выражаю громкую благодарность за решение моей проблемы .Все прошло успешно и без боли.Результат только радует.
Аля
Огромное спасибо за оказанную мне помощь за тонкое понимание проблемы за теплое человеческое отношение.
Андрей
Спасибо
Алла
огромное спасибо Армине Кара-Казарян за прекрасно проведенную операцию после которой я не только хорошо выгляжу но и мне вернулось зрение.Спасибо за терпение умение найти подход даже к такому не простому пациенту как я.Вы отличный пластический хирург и замечательный человек.
Хочу сказать огромное спасибо доктору Армине Кара-Казарян за мою новую красивую фигуру! Я делала сразу 2 операции: коррекцию мпг, липосакцию спины и боков и липофилинг ягодиц. После операции доктор всегда была со мной на связи и отвечала на все мои вопросы. Восстановительный период был длительный, но результат этого стоит! Всё выглядит прекрасно! Это так здорово! Совсем другое качество жизни! Спасибо ещё раз за вашу работу!
Айнада
Очень рада что сделала операцию именно у Арминэ Арменаковны. Получилась шикарная грудь, идеальный размер и форма. Врач очень внимательная , профессионал своего дела, знает как достичь лучшего результата . Рекомендую

• 2011 р. — Київський Національний медичний університет ім. А. А. Богомольця, Спеціалізація «Лікувальна справа».

• 2014 р. — Київська національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, спеціалізація за фахом «Хірургія».
  • 2014 р. — Київська національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, спеціалізація за фахом «Нестандартна хірургія, пластична хірургія».
  • 2016 р. — Київська національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, спеціалізація за фахом «Пластична хірургія особи».
  • 2016 р. — Київська національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, спеціалізація за фахом «Пластична хірургія кінцівок».
  • 2017 р. — Київська національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, спеціалізація за фахом «Мініінвазивні техніки в пластичної хірургії».
  • 2017 р. — Київська національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика », спеціалізація за фахом« Пластична хірургія тіла ».
  • 2017 р. — Київська національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, спеціалізація за фахом «Пластична хірургія молочної залози».
  • Невідкладні хірургічні стани в загальній практиці.
  • Сучасна алопластичні і лапараскопічної хірургія гриж живота.
  • Складні випадки в пластичної хірургії Київ.
  • Міжнародний медичний конгрес «Сучасні досягнення медичної науки в практиці охорони здоров'я України».
  • Інноваційні технології в хірургії г. Киев.
  • Майстер-клас "Breast Implants" в практиці пластичного хірурга Київ.
  • Ін'єкційні методи контурної пластики м'яких тканин обличчя і тіла Київ.
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання сучасної хірургії».
  • Сертифікований член USAPS (Українська асоціація естетичних пластичних хірургів).
  • Стажування з пластичної хірургії Медичний центр «Еребуні», медичний центр «Арзні ЕСТЕТІК» Єреван, Республіка Вірменія. (2016)

Лікар надає послуги

• Пластика грудей (збільшення / зменшення / підтяжка)
  • Підтяжка обличчя
  • Ринопластика
  • Блефаропластика (пластика повік)
  • Отопластика (пластика вух)
  • Абдомінопластика (пластика живота)
  • Глютеопластіка (пластика сідниць)
  • Лабіопластика (пластика малих статевих губ)
  • Ліпосакція
  • Ліпофілінг
  • Видалення грудок Біша
Схожі спеціалісти:
Флеболог, судинний хірург, пластичний хірург
Флеболог, хирург, пластический хирург, проктолог