Калиніна Катерина Анатоліївна

Ендокринолог, дієтолог
Ендокринолог, дієтолог Калиніна Катерина Анатоліївна допомагає з проблемами зайвої ваги, визначає причини набору ваги, допомагає відновити здоров'я. Супровід і консультативна підтримка пацієнта протягом лікування, при необхідності медичний контроль і коригування індивідуальної програми.

Тамара
Недавно были на приеме у Екатерины Калининой. Врач понравилась, опытная, назначила эффективное лечение. Спасибо за помощь.

• 2015 р. — Учасник Науково-практичної конференції "Актуальні питання захворювань щитоподібної залози та ін. ендокринної патології", м. Івано-Франківськ.
  • 2015 р. — Учасник Національного циклу семінарів "Актуальні питання сімейної медицини в Україні", м. Київ — м. Дніпропетровськ — м. Кривий ріг — м. Запоріжжя.
  • 2014 р. — Учасник 58 Науково-практичній конференції з міжнародною участю "Українська школа ендокринології", м. Харків