Янко Сергій Всеволодович

Судинний хірург
лікар вищої категорії
Лікар Янко Сергій Всеволодович спеціалізується в області судинної хірургії. Має першу лікарську категорію, проводить оперативні втручання будь-якої складності з метою лікування захворювань флебологічного профілю. Консультує і приймає пацієнтів з варикозним розширенням вен, проблемою судинних зірочок і інших патологій судин. У роботі використовує сучасні технології, практикує індивідуальний підхід.

Денис
Я не уверен, что Сергей Всеволодович нуждается в дополнительных рекомендациях. Он стольких больных спас, к нему постоянно очереди на операции. Мою тещу оперировал, все завершилось благополучно, лучше не бывает!
Лилия
Врач от Бога. Ему по истине можно доверить свои ноги. Могу рекомендовать этого доктора смело, так, как он истинный профессионал своего дела. Да и цены в этой клинике доступные и отношение хорошее. Побольше бы таких докторов, как Сергей Всеволодович. Спасибо огромное! Мои ноги опять в порядке.

• 1995 р. — атестаційна перевірка комісією Одеського державного медичного університету, підтвердив звання лікаря за спеціальністю «хірург».
  • 2003 р. — атестація на предмет визначення знань та практичних навичок при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, МОЗ України.
  • 2008 р. — атестаційна комісія при Управлінні Одеської обласної державної адміністрації, присвоєна кваліфікація - лікар першої категорії за спеціальністю «судинний хірург».