Ягельскій Євген Валентинович

Отоларинголог, Хирург
лікар вищої категорії
Доктор Ягельскій Євген Валентинович спеціалізується в області отоларингології, має вищу кваліфікаційну категорію. Також займається рінохірургіей, проводить пластику носа. Оперативним шляхом лікує поліпи, мигдалики, гайморит, викривлення носової перегородки. Надає медичну допомогу при синуситах, ринітах і ларингіті. Регулярно підвищує кваліфікацію і публікує наукові роботи. В роботі застосовує власні запатентовані унікальні методики.

Виктор Дмитриевич
Только позитив припоминаю при лечении у Ягельского. Жаловаться просто нет смысла, ведь Евгений порядочный молодой человек и замечательный врач. Мне лично его помощь была очень кстати.
Анжелика
Самый лучший ЛОР в моей жизни (а обращалась я к ЛОРам регулярно последние лет 30!). Мне невероятно повезло найти такого врача!
Тамара
Очень молодой, но не вызывает недоверия в своей работе - сразу видно, что врач умный и грамотный, компетентный в своей области
Один из лучших ЛОРов, которых я знаю. Помог быстро избавиться от гайморита.
Очень довольна врачем, поставил правильный диагноз и адекватное лечение, нашел контакт с ребенком. Спасибо большое, теперь будем обращаться только к этому доктору.

• 2000 – 2006: Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, спеціальність «Лікувальна справа».

• 2008 р. — курси «Дні високої ринохірургії в Москві», м. Москва (Росія);
  • 2008 р. — курси інформації та стажування «Функціональна ендоскопічна ринохірургія», м. Київ;
  • 2011 р. — курси спеціалізації "Ендоскопічна риносинусохірургія", м. Казань, (Росія);
  • 2012 р. — курси «Сучасна функціональна ринохірургія», м. Москва, (Росія);
  • 2013 р. — курси «Сучасна функціональна ринохірургія», м. Москва;
  • 2003 р. — Майстер-клас «Сучасні питання мікроендоскопічної хірургії порожнини носа, біляносових пазух та вуха», м. Київ;
  • 2007 р. — VII Конгрес російського товариства ринологів, м. Таганрог (Росія);
  • 2007 р. — Майстер-клас "Функціональна та естетична риносептопластика", м. Одеса;
  • 2009 р. — Семінар "Pillar — сучасний метод лікування хропіння. Техніка імплантації", м. Київ;
  • 2011 р. — Майстер-клас "Ринопластика. Складні випадки", м. Одеса;
  • 2011 р. — VI Міжнародна конференція з поліпів носових ходів, м. Київ;
  • 2012 р. — Семінар з отоларингології, м. Зальцбург (Австрія);
  • 2013 р. — Майстер-клас "Методика підтяжки обличчя за допомогою ниток "Silhouette Lift Soft", м. Москва (Росія);
  • 2013 р. — Х Конгрес російського товариства ринологів, м. Москва (Росія);
  • 2013 р. — Майстер-клас "Відкрита або закрита ринопластика. Що краще", м. Одеса;
  • 2013 р. — Всеукраїнський семінар — майстер-клас з ринопластики, м. Київ.
  • 2016 р. - Майстер-клас "Нові тренди в лікуванні хропіння і апное" - м. Київ.
  • 2017 р. - ЄВЛОРОЛ-2017 VI Українсько-Польська конференція з дитячої отоларингології
  • 2017 р. - Майстер-клас з live surgery "1st Kiev FESS Course – Basic" — м. Киев.
  • 2018 р. - Майстер-клас з live surgery "Endoscopic endonasal surgery. Course II — Basic" — Львов.
  • 2018 р. — Master Course in Paranasal Sinuses — Graz, Austria.