Істоміна Світлана Юріївна

Отоларинголог, сурдолог
Лікар першої категорії
Отоларинголог, дитячий сурдолог, володіє унікальним обстеженням слуху у дітей, починаючи з перших днів життя. Доктор Істоміна С.Ю лікує неврит слухових нервів, отосклероз, секреторний отит, хронічний епі-мезотимпанит, підбирає слухові апарати.

Кілька років тому навмання записалась на прийом до Світлани Юріївни і не пожалкувала. Вона не тільки компетентний лікар, а щей людяна і уважна. Що ще сподобалось так це що підбирає комплекс лікування уникаючи різноманітних антибіотиків. Одним словом, рекомендую!!!
Очень хороший Доктор, на своем месте и знает свое дело. Благодарна ей за мой снова здоровый нос!
Даня
Светлана Юрьевна помогла улучшить слух, теперь слышу как прежде. Спасибо за помощь
Артем
Згадую Светлану Юріївну із теплом у сердці) Після операціі вона так чуйно допомогала мені адаптуватися, що моя вдяка до неї певно не має границь
Олег
Уникальные методики этого доктораимеют просто невероятный эффект! Рекомендую!!

• 2009, 2010, 2012, 2013 рр. — Міжнародні конференції EUHO, Німеччина;
  • 2007 р. — Міжнародна аудіологічна конференція, Росія;