Іскра Юлія Антонівна

Анестезіолог дитячий
лікар першої категорії
кандидат медичних наук
Асистент кафедри дитячої анестезіології та інтенсивної терапії Національного університету охорони здоров’я України
Лікар спеціалізується на анестезіологічному супроводі хірургічних втручань в області офтальмології, отоларингології, абдомінальної хірургії та при проведенні ендоскопічних маніпуляцій. Виконує внутрішньовенну анестезію та епідуральну анестезію. Здійснює прийом дітей із 2 до 18 років.

Такого професіонала вперше зустріли, були в багатьох клініках і у багатьох лікарів. Грамотно все розповів, розписав. Дуже сподобався. Будемо надалі звертатися до Юлії Антонівни. адже таких спеціалістів надзвичайно мало!
Юлія Антонівна просто чудовий лікар-анестезіолог! Професійно консультує, швидко знаходить підхід до дитини! Все зрозуміло пояснює. Нам все надзвичайно сподобалося! Звертайтеся- однозначно не пошкодуєте! Вже давно рекомендуємо знайомим!

• 2011 - Національна військово-медична академія
  • 2012 - Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, медичний факультет №3 (педіатрія)
  • 2014 - Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика: інтернатура з дитячої анестезіології та інтенсивної терапії
  • 2014 - магістратура
  • 2019 - аспірантура

• «Школа інфузійної терапії №1»,
  • «Школа інфузійної терапії №2»,
  • «Школа невідкладних станів в ендокринології»,
  • «Black Sea Pearls 2021»,
  • «ХІІІ Британо-Український симпозіум»

Лікар надає послуги

• Забезпечення анестезіологічного супроводу оперативного втручання в галузі офтальмології, ЛОР-патології, абдомінальній хірургії та при проведенні ендоскопічних маніпуляцій