Ільїна Ірина Володимирівна

Пульмонолог, Фтизіатр
Лікар другої категорії
Лікар-пульмонолог другої кваліфікаційної категорії. На високому рівні надає послуги з діагностування гострих і хронічних захворювань органів дихання різної етіології, також їх лікування та профілактики. Пріоритетні напрямки: бронхіальна астма, бронхіт, пневмонія, плеврит, емфізема легенів. Консультація і спостереження за пацієнтами після проведеного лікування. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Київ вул. Деміївська, 13, оф. 3 м.Деміївська119м.Голосіївська135

Дмитрий
Хочу выразить Ирине Владимировне свою благодарность. Потому что она очень быстро поставила мне диагноз и этим в буквальном смысле спасла мне жизнь. Меня положили с больницу и быстро прооперировали! Дорогая моя, я наверное имею право Вас так называть. Спасибо Вам за всё!!! Буду признательный всю свою жизнь. Дай Вам Бог здоровья и сил! Спасибо. Спасибо. Спасибо.
Надежда
23 травня '19р.
Очень любит свою работу,пациентов.Всегда готова помочь советом и делом.
Лина
23 травня '19р.
Очень грамотный врач .Умница.
Клавдия
Не знаю, как бы я обходилась без помощи Ирины Владимировны с моей бронхиальной астмой. Ее рекомендации не раз помогали мне максимально быстро справиться с приступами. И то, что я сейчас живу полноценной жизнью, в прямом смысле именно ее заслуга. Спасибо огромнейшее.
Прекрасный врач, специалист высочайшего уровня, а так же очень добрый и чуткий ЧЕЛОВЕК!!! Всем рекомендую!!!

• 2011 р. — приватний вищий навчальний заклад «Київський медичний університет УАНМ»;
  • 2013 р. – стажування та магістратура.

Лікар займається лікуванням захворювань

• бронхіальна астма;