Хлопушина Оксана Олександрівна

Отоларинголог
Лікар першої категорії
Лікар Хлопушіна Оксана Олександрівна проводить консультаційний прийом і спеціалізується на амбулаторно-поліклінічній допомозі. Отоларинголог вищої категорії, стаж роботи 27 років. Надає кваліфіковану допомогу у питаннях захворювань ЛОР-органів. Ліквідує сірчані пробки, промиває пазухи носа. Надає широкий комплекс послуг, бореться з порушеннями слухового апарату. Проводить складне видалення сторонніх предметів з носової порожнини. Приймає у приватному порядку.

Анастасия
Болела простудой около 5 дней, но насморк беспокоил меня и после того, как температура спала. Нос болел жутко. Решила купить капли по совету подруги. Прокапала еще неделю, на время нос начинал дышать, но потом опять забивался. Терпеть больше не было сил, обратилась к врачу. Специалист на мой взгляд компетентный специалист. Не грубила, не хамила, выслушала, дала ряд рекоммендаций. Что я вам скажу, после пройденного курса лечения я наконец ощущаю запахи.

• 1991 р. — Київське медичне училище;
  • 1999 р. — Київський медичний інститут імені О. О. Богомольця.