Харлап Ігор Васильович

Невролог, Мануальный терапевт, Рефлексотерапевт, Вертебролог
Лікар вищої категорії
Викликати лікаря додому
Лікар-невролог, рефлексотерапевт (вища лікарська категорія), яка професійно володіє методами мануальної терапії і фармакопунктури, китайської акупунктури і ін. Допомагає пацієнтам при стріляє болю від хребта в ногу або в руку, при слабкості м'язів рук або ніг.
Консультація

Благодарен Игорю Васильевичу за его руки. После массажа еще два дня чувствовал эффект. Благодаря этому быстро восстановился после травмы.
Довольно долгое время я мучилась от боли в шее. К вечеру боль была настолько сильной, что я просто не могла повернуть голову. По совету знакомой начала использовать мазь, которая немного облегчала мое состояние, но полностью от болей не избавляла. Через некоторое время к болям в шее присоединились головные боли, из-за которых в некоторые дни я даже глаза открыть не могла. Когда об этом узнала моя сестра, она сразу записала меня на консультацию к вертебрологу. На приеме врач назначил необходимые исследования, расписал схему лечения, а также дал рекомендации, соблюдая которые я чувствую себя гораздо лучше. Благодарна за помощь!
Венера
Толковый врач. Хорошо знает свое дело. Проводит качественное лечение.
Владимир Иванович
01 травня '16р.
Посещаю доктора уже не в первый раз. После проведенных курсов лечения мне становится намного легче. Спасибо за оказываемую помощь.

• 1984 р. — Донецький національний медичний університет (ДоНМУ) ім. М. Горького, спеціальність "Лікувальна справа".

• ТУ (тематичне удосконалення) "Актуальні питання вертеброгенних захворювань нервової системи", Харківська медична академія післядипломної освіти (ХMAПO);
  • ТУ "Реабілітація захворювань нервової системи із застосуванням мануальної терапії та електричної стимуляції", Національна медична академія післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, м. Київ;
  • ТУ "Мануальна терапія вертеброгенних захворювань нервової системи", ДоНМУ ім.M. Горького;
  • ТУ "Мануальна терапія", ХMAПO;
  • ТУ "Рефлексотерапія при захворюваннях нервової системи".

• Асоціація неврологів України;
  • Всеукраїнська асоціація з неврології та рефлексотерапії.