Грозєва Світлана Юріївна

Терапевт, сімейний лікар
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань внутрішніх органів у дорослих та дітей. Приймає пацієнтів з ГРВІ, ангіною, серцевою недостатністю, циститом, сечокам'яною хворобою, міжреберною невралгією, холециститом, остеохондрозом та іншими патологіями. Займається видачею довідок в басейн, школу, спортивні секції. Консультує з питань вакцинації.

Юлія
Лікар дуже кваліфікований, уважний і грамотний. Я записалася за рекомендацією і залишилася дуже задоволена прийомом. Все було детально пояснено та розписане лікування. Також отримала консультацію із супутньої проблеми. Спасибі лікарю.
Олена
В цілому лікар мені сподобався, досить вичерпно відповіла на мої запитання. Дала кваліфіковані поради, розписала лікування, та пояснила дію кожного з препаратів. Прийомом задоволена! Планую спостерігатися у цього терапевта.

• 2014 р. — закінчила Дніпропетровську медичну академію.

• Є членом асоціації сімейних лікарів України.
Схожі спеціалісти:
Кардіолог, терапевт, УЗД-спеціаліст