Гощенко Катерина Анатоліївна

Акушер-гінеколог
Лікар другої категорії
Доктор Гощенко Катерина Анатоліївна, лікар другої категорії, фахівець в області акушерства та гінекології. Веде прийом жінок і вагітних в стаціонарі. Оглядає, діагностує за допомогою ультразвуку, веде вагітність, приймає пологи. Призначає, лікує хвороби жіночої статевої сфери, виконує хірургічні операції: кесарів розтин, роздільно-діагностичне вишкрібання, розтин абсцесів зовнішніх статевих органів, офісну гістероскопію, лікування шийки матки радіохвилями, інші. Контролює хід лікування.

Уже года три обращаюсь только к одному гинекологу - Екатерине Анатольевне. Это очень хороший специалист, рекомендую ее подругам и коллегам.
Сначала она лечила меня от молочницы, а затем вела беременность. Работой врача и ее отношением к себе я полностью довольна
Екатерина Анатольевна выслушала жалобы, ответила на все интересующие вопросы. Спасибо Вам за оказанное внимание.
Ульяна
Если коротко, то у Гощенко не одну неделю лечилась. Настойчивая, уверенная в себе, в курсе современных лечебных методик, результаты впечатляют.

• 2009 р. - Київський медичний університет УАНМ, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2012 р. - інтернатура в Медичній Академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, на базі пологового будинку №1 м. Києва, кафедра "Акушерство, гінекологія та перинатологія", спеціальність лікар акушер-гінеколог;
  • 2014 р. - ординатура в Національної Медичної Академії післядипломної освіти ім. П. Л.Шупика, на кафедрі "Акушерство, гінекологія та перинатологія", пологового будинку № 1 м. Києва.

• 2015 р. - "Спеціалізація з ультразвукової діагностики "на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика;
  • 2015 г. - ТУ "Кольпоскопія та запальні захворювання в гінекології "на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика;
  • 2016 р. - ТУ "Репродуктивна гінекологія "на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика;
  • 2016 р. - атестація на другу категорію;
  • 2016 р. - ПАЦ по акушерству та гінекології;
  • 2016 р. - ТУ "Основи ультразвукового скринінгу в гінекології " на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика.