Герман Дар'я Геннадіївна

Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог
лікар першої категорії
кандидат медичних наук
Лікар гінеколог-ендокринолог, має першу категорію, кандидат медичних наук, займається терапією гінекологічних захворювань, включаючи різні патології шийки матки, інфекційні та запальні процеси.

Пришла к Дарье Герман, когда устала от неэффективного самолечения. Мучилась от молочницы и болезненных месячных, нерегулярного цикла, постоянно были задержки. Услышала о ней от подруги, решила тоже пойти. Специалист – просто от Бога. Осматривает осторожно, перед тем, как поставить диагноз очень подробно расспрашивает обо всех деталях, чтобы точно видеть картину. При посещении других гинекологов обычно сразу направляли на дорогое обследование, которое в итоге не давало результатов. Спустя несколько месяцев посещений цикл начал нормализироваться, я пью меньше обезболивающих во время месячных. Заметны улучшения с молочницей. Видно, что лечение назначено не лишь бы какое. Потому Дарью Герман я с радостью рекомендую. Не так просто найти такого хорошего специалиста как она.
Здравствуйте , была сегодня у Дарьи Геннадиевны на приеме ,очень приветливая , грамотная , квалифицированная врач гинеколог. Осматривает аккуратно ,дает заключение ,предлагает методы лечения! Рекомендую !

• 2006 р. — Запорізький державний медичний університет.
  • 2009 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.
  • 2017 р. — Аспірант по спеціальності: акушерство та гінекологія, Інституту педіатрії, акушерства та гінекології НАМНУ.

• 2008 р. — "Аленгодерматози і захворювання, що передаються статевим шляхом".
  • 2009 р. — "Актуальні питання ендокринної гінекології".
  • 2010 р. — "Репродуктивна гінекологія".
  • 2010 р. — "Стовбурові клітини пуповинної крові: збір, виділення, зберігання. Перші результати клінічних випробувань".
  • 2010 р. — "Діагностика, лікування та профілактика дисгормональних захворювань та раку молочної залози".
  • 2010 р. — "Актуальні питання ендокринної гінекології".
  • 2014 р. — ПАЦ "Акушерство та гінекологія".
  • 2014 р. — "Гармонія гормонів — основа здоров'я жінки".
  • 2015 р. — "Актуальні питання охорони материнства та дитинства в Україні".
  • 2016 р. — "Проблемні питання акушерства, гінекології та репродуктології в сучасних умовах".
  • 2017 р. — "Reproductive surgery in art-epoch".
  • 2017 р. — "Vagina, cervix, uterus: інфекція, запалення, неоплазія".
  • 2017 р. — Профі-Лаб "Зустріч професіоналів: гінекологія".
  • 2017 р. — Профі-Лаб "Південноукраїнські зустрічі професіоналів".
  • 2017 р. — "Сучасна хірургія матки: від гістероскопії до лапаротомії".
  • 2017 р. — "Антибіотикорезистентність. Шляхи подолання".
  • 2017 р. — "Акушерство, гінекологія та репродуктологія: освіта, клініка, наука".
  • 2018 р. — "Vagina, cervix, uterus: інфекція, запалення, неоплазія".
  • 2018 р. — "Патологія шийки матки, неоплазія. Роль інфекції. Менеджмент up to-date".
  • 2018 р. — European Federation for Colposcopy. Поглиблений курс кольпоскопії в Україні "Актуальні питання та контреверсійні запитання менеджменту передраку шийки матки".
  • 2018 р. — "Сучасні діагностичні та лікувальні підходи при ендометріозі".
  • 2018 р. — "Інтимна гінекологія і вульвовагінальна естетика. Лабіопластика, ліпофілінг, нитковий філінг, гіалуронова кислота та філери, PRP-терапія".
  • 2018 р. — "Aesthetic Medicine course of usage of Neauvia Organic fillers".
  • 2019 р. — ПАЦ "Акушерство та гінекологія".
  • 2019 р. — "Базові практичні навички лапароскопічної хірургії малого тазу для гінекологів".
  • 2019 р. — "Vagina, cervix, uterus: інфекція, запалення, неоплазія".
  • 2019 р. — "Інноваційні технології в гінекології, мамології та естетичній медицині".
  • 2019 р. — "Український саміт. Гістеректомія".

• Участь в Асоціації акушерів-гінекологів України.
  • Член правління Української асоціації кольпоскопії та цервікальної патології (UACCP).
  • Голова Миколаївського відділення Асоціації гінекологів-ендокринологів України (USGE).
  • Член міжнародної асоціації гінекологів-ендокринологів (ISGE).