Боброва Алла Олегівна

Судинний хірург, флеболог
Кандидат медичних наук
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань венозної системи. Виконує склеротерапію, лазерну коагуляцію вен, мікрофлебектомію. Проводить дуплексне сканування артерій та вен кінцівок. Лікує варикозне розширення вен, тромбоз, трофічні виразки та посттромботичну хворобу.

Відмінний лікар! Уже декілька разів була у неї на прийомі, йду з нього постійно з хорошим настроєм. Настільки Алла Олегівна заряджає позитивом, та вірою в успішне лікування. Спеціаліст відповідальний та кваліфікований. Рекомендую!
Не пам'ятаю скільки років страждаю варикозною хворобою вен. Лікувалася у багатьох спеціалістів, так як під ніж, не хотілося лягати. Хочу відмітити що так ефективно, як Алла Олегівна, мені не міг допомогти жоден з них. Рекомендую!

• Національний медичний університет ім. О.О Богомольця
Схожі спеціалісти:
Ендоваскулярний хірург, Інтервенційний радіолог, Інтервенційний кардіолог, Судинний хірург