Білоконь Анна Іванівна

Дерматоонколога, Дерматолог, Косметолог
Доктор Білоконь Анна Іванівна спеціалізується в областях дерматоонкології і косметології. Консультує як дерматовенеролог. Досліджує стан шкіри, вивчає характер новоутворень на шкірних покривах. Займається лікуванням таких недуг, як псоріаз, екзема і розацеа. Крім того, лікує вугровий висип і дерматити. В роботі використовує рідкий азот. Як косметолога проводить лікувальні і профілактичні процедури, включаючи мезотерапию, биоревитализацию і ботокс. Виконує традиційну і біоепіляцію. Робить пілінги для різних типів шкіри, косметичні маски і контурну пластику.
Консультація

Олег
Отличный специалист. Остался очень доволен доктором. Всем рекомендую!
Полина
Когда у меня на щеке начала расти родинка я очень испугалась. Сестра посоветовала обратиться к Анне Ивановне, и я не жалею, что последовала совету. Доктор отличный, и к счастью. новообразование оказалось доброкачественным.
Маргарита
Хороший косметолог, удаляла у нее родинку, все прошло без эксцессов
Дарина
Косметические сеансы у Анны творят чудеса. Моя кожа обрела вторую молодость.
Олеся
Доктор всё ясно рассказала, очень подробно.
Зинаида
Очень внимательный, грамотный, доброжелательный доктор.

• 2003 р. — Луганський державний медичний університет (ЛГМУ), спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2004 р. — Інтернатура за фахом "Дерматовенерологія" на базі кафедри дерматовенерології ЛГМУ і Луганського обласного шкірно-венерологічного диспансеру.

• 2011 р. — курси "Біоревіталізація", Інститут Hyalual;
  • 2011 р. — курс "Біоепіляція, шугаринг";
  • 2014 р. — курси "естетична мезотерапія", UBRG Aurelli;
  • 2015 р. — курс "Дерматоскопія", Інститут дерматокосметології О. Богомолець, м. Київ;
  • 2015 р. — курс "Диспорт в комбінації з RRS", Aesthetic Dermal;
  • 2015 р. — курс "Ботокс";
  • 2015 р. — курс "Контурна пластика", Aesthetic Dermal;
  • 2015 р. — курс "Комбіновані пілінги для різних типів шкіри Holy Land";
  • 2015 р. — курс "Використання рідкого азоту в практиці лікаря дерматолога".

• Асоціація дерматовенерологів і косметологів України;
  • Міжнародна асоціація естетичної косметології і мезотерапії;
  • Українська асоціація псоріазу.