Лікарі дерматологи в Києві (метро Вирліца)

Денис
Мне понравилась Анна Викторовна. Спокойная, внимательная. К пациенам хорошо относится. Проводит действительно эффективное лечение.
11 жовтня '16 г.
Карина
Достойный врач, обязательно рекомендую.
19 серпня '16 г.
Дерматолог
Лікар дерматовенеролог першої категорії. Надає послуги з діагностики та лікування різних шкірних захворювань, лікує грибкові ураження шкіри і нігтів, дерматити, псоріаз. Закінчила Медичний інститут Української асоціації народної медицини.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Дерматовенеролог
Лікар-дерматовенеролог проводить лікування вугрової хвороби, розацеа, дерматитів, грибкових та вірусних захворювань шкіри (герпес, бородавки, контагіозний молюск) алергодерматозів, стрептодермії, екземи, атопічного дерматиту. Займається лікуванням хронічних дерматозів з метою продовження періодів ремісій та зменшення кількості рецидивів.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Дерматовенеролог
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань шкіри. Виконує дерматоскопію шкірних новоутворень. Здійснює видалення новоутворень шкіри радіохвильовим методом. Лікує алергодерматози, акне, розацеа, періоральний дерматит, псоріаз, інфекційні захворювання шкіри (герпес, піодермію).
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт